Szukaj opon

Opony samochodowe powinny spełniać wiele wymagań, jakie stawiają współcześni użytkownicy aut. Mają nie tylko zadbać o bezpieczną jazdę, ale również charakteryzować się odpowiednią czułością na ruch kierownicy, odprowadzać wodę czy być po prostu ciche.

Na rynku funkcjonuje wielu producentów takich jak m.in. Bridgestone, Goodyear, Michelin czy Pirelli. Ich produkty są polecane do różnych klas samochodów i tak też podzielono same opony:

  • klasa ekonomiczna – która jest przeznaczona dla kierowców, którzy szukają opon w atrakcyjnej cenie. Co prawda tego typu ogumienie nie posiada zaawansowanych parametrów, jednak gwarantują bezpieczeństwo i stabilną jazdę,
  • klasa średnia – są to najczęściej wybierane opony, ponieważ charakteryzują się dobrymi parametrami, ale wciąż niższą ceną niż w przypadku opon klasy premium. Takie ogumienie najczęściej występuje seryjnie w salonowych autach osobowych wielu producentów i jest zalecane do stosowania,
  • klasa premium – opony, które są polecane dla najbardziej wymagających klientów. Producenci stosują w nich nowoczesne mieszanki najlepszych gatunkowo gum w połączeniu z zaawansowaną technologią. Opony klasy premium polecane są nie tylko do drogich i luksusowych aut, ale również tych ze średniej półki – wystarczy, że za kierownicą zasiada wymagający klient.

Opony do samochodów osobowych muszą spełniać szereg różnych wymagań, dlatego na rynku dostępne są zdywersyfikowane oferty pod względem cenowym, jakościowym, ale i technologicznym. W naszym sklepie znajdą Państwo nowe opony osobowe z bieżnikiem asymetrycznym, kierunkowym czy symetrycznym. Każdy z nich daje zupełnie inne parametry i przyczepność do nawierzchni (suchej, mokrej czy oblodzonej).

Jeżeli mają Państwo wątpliwości, pytania – zachęcamy do kontaktu, staramy się doradzić – oferując naszą fachową opinię i doświadczenie. Wszystkie opony osobowe, jakie są przedstawione w sklepie są fabrycznie nowe, bez wad. Zaraz po zakupie, są bezpiecznie pakowane i wysyłane kurierem do domu klienta.

  • Zobacz jak odpowiednio dobrać oponę do twojego auta.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl