Szukaj opon

Opony dostawcze poza swoim większym rozmiarem, muszą charakteryzować się również szeregiem innych zmiennych, które powinny być trwalsze i bardziej odporne, niż w oponach osobowych. Auta dostawcze przewożąc duże ładunki, wywierają nacisk, dlatego ogumienie w nich stosowane powinno być wytrzymałe. Jednak opona musi również zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu po różnych nawierzchniach i często zmieniającym się klimacie.

Wybierając odpowiednie opony dostawcze, należy przede wszystkim spojrzeć na auto i jego masę jak i ładowność. Naturalnie inny rodzaj będzie stosowany do VANów, a inny do większych pojazdów dostawczych, które przewożą tony materiałów. Dlatego indeksy ładowności, które wskazują nośność koła będą tutaj determinować odpowiedni wybór wśród oferty, jaką przygotowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie.

Należy pamiętać, że wysoki indeks ładowności zapewnia stabilność podczas transportu. Tego typu opony dostawcze są w stanie wytrzymać nacisk, tarcie oraz prędkość podczas trasy, co byłoby wręcz niemożliwe przy oponach z niskim wskaźnikiem. Takie pękają, wybuchają oraz ulegają innym zniszczeniom, opóźniając tym samym transport.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące nowych opon dostawczych, które znajdują się w naszym sklepie, służymy pomocą. Jesteśmy w stanie za sprawą naszego doświadczenia i fachowej wiedzy, dobrać odpowiednie ogumienie do Państwa samochodów, kierując się odpowiednimi parametrami, jak i potrzebami. Towar dostarczamy natychmiastowo, jeżeli nie jest on aktualnie dostępny w naszym magazynie, sprowadzamy go na specjalne zamówienia również w krótkim terminie. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

  • Zobacz jak odpowiednio dobrać oponę do twojego auta.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl