Szukaj opon

Czas i koszty dostawy

Wysyłka opon

Dla szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia bardzo istotne jest podanie danych kontaktowych, przede wszystkim adresu e-mail oraz telefonu. Na adres e-mailowy otrzymacie Państwo informacje niezbędne do kontroli Waszego zamówienia, podglądu stanu realizacji i kontaktu z firmą przewozową.
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia do realizacji. Prosimy o konieczne zapoznanie się z treścią listu i sprawdzenie poprawności zawartych w nim danych.

Koszty wysyłki

Czas realizacji zamówienia wynosi w większości przypadków 2-3 dni robocze od chwili jego złożenia.

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską w godzinach 8-18. Nie możemy wyznaczyć, ani zapewnić konkretnej godziny dostarczenia przesyłki. W celu określenia godziny dostawy proszę kontaktować się z firmą kurierską.
Jeśli kurier przy próbie doręczenia, nie zastanie Państwa, pozostawi Awizo. Przesyłkę będzie można odebrać osobiście w lokalnym oddziale firmy kurierskiej. Następnego dnia firma kurierska podejmie kolejną próbę doręcze

 

Przykład:

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 10,99 zł 23,99 zł
Midi 13,99 zł 26,99 zł
Maxi 17,99 zł 39,99 zł
Paleta 44,99 zł 68,99 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Newsletter

Nowości, promocje, specjalne zniżki i kody rabatowe
na Twoją skrzynkę e-mail.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl